O NAS

Dzień dobry! Cieszymy się, że tu jesteś. I już się przedstawiamy. DAKA to mała rodzinna firma z fantazją i zaangażowaniem. Jesteśmy marzycielami. Marzyliśmy o stworzeniu czegoś więcej niż zabawki dla naszych dzieci. O magicznym świecie, w którym dziecko tworzy, poznaje, uczy się, a przy tym świetnie się bawi. Czegoś, co połączy rozwój intelektualny i psychosomatyczny dziecka. Dodatkowo chcieliśmy, żeby zabawkę charakteryzowała prostota rozwiązania, ekologia oraz kreatywność, jak i możliwość rodzinnego spędzenia czasu w świecie wyobraźni.

I tak powstał magiczny świat na tacy, który pragniemy Wam przedstawić. Dosłownie, na TACY. Każda taca to wrota do innego świata. Jest tu między innymi świat dinozaurów, smoków, owadów, gnomów, dzikich zwierząt, kosmosu itd. Zestawy zbudowane są z:

  • zabawek – figurek, bardzo starannie wykonanych, z najwyższego gatunku tworzywa, z precyzyjnym odwzorowaniem rzeczywistego wyglądu dzięki ręcznemu malowaniu. Są tak kunsztownie wykonane, że odciskając ślady stóp można zobaczyć jak te ślady w rzeczywistości wyglądają
  • elementów dekoracyjnych:- tacy – Designerska biała taca z drewnianą rączką jest lekka, nasza 2 letnia córka bez problemów przenosi ją z miejsca na miejsce;- trzech różnokolorowych, robionych przez nas, naturalnych ciastolin po 230 g. Łącznie prawie 700 g naturalnej ciastoliny
  • dodatków, przemyślanie dobranych, które pomagają wykreować magiczny świat. Pasjonujemy się naturą i wiemy jak duże ma ona znaczenie w dzieciństwie dlatego używamy elementów naturalnych takich jak kamienie, plastry drewna, ręcznie robione płotki, gniazda. Każdy zestaw jest dokładnie opisany przy zdjęciu w zakładce sklep.
  • Wszystkie dodatki są przez nas pieczołowicie wyselekcjonowane. Każdy kamyczek, każdy patyczek przeszedł przez nasze ręce, każdy pyłek mąki był ręcznie przesypywany i mieszany. Oddaliśmy tym zestawom nasze serca!

DAKA to gotowe zestawy, którymi zapracowany rodzic może obdarować swoje dzieci, zapewniając im wciągającą, pobudzającą zmysły zabawę. Nasze dzieci je pokochały a obserwacja ich bawiących się daje nam dużo przyjemności.

Dziecko otrzymuje narzędzia, z których za każdym razem może stworzyć nową przygodę, nowy świat, nową historię. Komponenty w każdym zestawie mogą być używane do modelowania różnych kształtów, liczenia, sortowania i budowania. Możliwości są nieskończone! Zestaw DAKA to tak naprawdę narzędzie, pozwalające uskrzydlić Twojemu dziecku wyobraźnię, kreatywność, umiejętności motoryczne i integrację sensoryczną – więcej o tym w zakładce Zabawa to nauka.

I wreszcie DAKA to magia, która zaangażuje Twoje dziecko w taki sposób, że w końcu możesz wypić stygnącą kawę z nogami na podnóżku… Daka magiczna taca daje spokój i wyciszenie nie tylko dzieciom ale też rodzicom.

Zestaw DAKA daje nam możliwość jednocześnie prostej w swym zamyśle jak i bardzo korzystnej zabawy, więc jeśli szukasz praktycznych sposobów na poprawę jakości zabawy swoich maluchów lub chcesz sprawić, by nauka była przyjemna, koniecznie zatrzymaj się w naszym sklepie internetowym i złóż zamówienie! Każdy z zestawów do zabawy jest dokładnie opisany przy zdjęciu w zakładce sklep i jest dostępny w wersji z tacą lub bez.

Bardzo chcielibyśmy zobaczyć Twojego Malucha podczas zabawy.
Bądź dla innych inspiracją: #magicznataca #dakamagicznataca

PROSIMY, ZWRÓC UWAGĘ:
Kolory, tekstura i zapach mogą się różnić ze względu na naturalne produkty, których używamy – ale właśnie dlatego je uwielbiamy! Na ciastolinie pojawiający się biały nalot jest zjawiskiem naturalnym wynikającym z procesu krystalizacji soli. Wystarczy zagnieść ciastolinę aby zniknął. W razie wysuszenia polecamy zagnieść ciastolinę mokrymi rękoma lub dodać kilka kropel wody i zagnieść. Dobrej, spokojnej zabawy!