DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW

Produkty w sklepie są dostępne jeżeli nie widnieje przy ich opisie informacja: „Wyprzedane”.

Zastrzegamy sobie również prawo do tworzenia preorderów. Odpowiednie informacje będą umieszczane przy konkretnych zestawach/produktach. „Preorder” oznacza Zamówienie Zestawu przez Klienta przed jego premierą/produkcją (wprowadzeniem na rynek), które zapewnia Klientowi jego realizację w pierwszej kolejności w stosunku do Zamówień. O czasie składania preorderów będziesz poinformowany przy danym zestawie/produkcie.

Ze względu na rodzaj Produktu i ręczne wykonanie całkowity i maksymalny termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 21 dni roboczych. Z uwagi na to, że większość elementów zestawów jest ręcznie robiona termin realizacji zamówienia może się wydłużyć. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty miały najwyższą jakość i były precyzyjnie wykończone, dlatego ich stworzenie wymaga odpowiedniej ilości czasu. O wszelkich zmianach związanych z realizacją zamówienia poinformujemy Ciebie niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.